Misja i strategia podatkowa

Misja

Misją Spółki jest wspieranie producentów przetwarzających poliuretany w rozwijaniu ich potencjału produkcyjnego, a także oferowanie produktów charakteryzujących się najwyższą jakością, znakomitymi właściwościami użytkowymi oraz innowacyjnością. Nasze działania prowadzimy tak, aby z pasją, profesjonalizmem i uczciwością łączyć wszystkie obszary społecznej odpowiedzialności biznesu i dbać o prawidłowe stosowanie przepisów podatkowych.

Strategia podatkowa

W pliku zamieszczonym poniżej znajduje się informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2021, publikowana zgodnie z obowiązkiem wynikającym z przepisu art. 27c ust. 2 ustawy o CIT o podatku dochodowym od osób prawnych:

Informacja o realizowanej strategii podatkowej Polychem Systems: Kliknij tutaj

    Formularz kontaktowy

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polychem Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wołczyńskiej 43. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności

    i otrzymywania od Polychem Systems Sp. z o.o. materiałów marketingowych o usługach, produktach i promocjach.
    e-mail oraz na inne urządzenia telekomunikacyjne, które użytkuję, informacje handlowe i marketingowe dotyczące produktów własnych Polychem Systems Sp. z o.o..
    Do góry Do góry