Od lat dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z wykonawcami izolacji poliuretanowych, ucząc ich dobrych praktyk oraz troski o bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy. Oferujemy szkolenia indywidualne, na których nasi eksperci zdradzają tajniki efektywnej izolacji natryskowych oraz udzielają wskazówek dotyczących poprawnej aplikacji piany poliuretanowej

1
Bezpieczeństwo i higiena pracy
2
Przygotowanie maszyny i głowicy natryskowej
3
Poprawne przygotowanie komponentów
4
Techniki natrysku piany poliuretanowej

Szkolenia indywidualne

Poznaj możliwości urządzenia, na którym pracujesz, odbywając na nim szkolenie indywidualne!

Liczba uczestników: max. 5 osób z jednej firmy
Szkolenia indywidualne przeznaczone są zarówno dla firm rozpoczynających swoją działalność, jak i firm posiadających już doświadczenie w branży. Umożliwiają zwiększenie efektywności pracy na własnym agregacie oraz naukę poprawnych technik natrysku piany poliuretanowej i przeprowadzane są dwuetapowo:

Etap pierwszy obejmuje szkolenie teoretyczno-praktyczne i odbywa się w siedzibie Polychem Systems. Udział w szkoleniu kończy się uzyskaniem zaświadczenia o odbyciu kursu z zakresu stosowania i aplikacji produktów typu PUREX NG, i daje możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami. Szkolenie odbywa się na urządzeniu firmy uczestniczącej w kursie, dlatego nauka prawidłowych technik natrysku jest skuteczniejsza i pozwala na zwiększenie wydajności pracy na własnym agregacie oraz poznania jego możliwości.

Etap drugi przeprowadzany jest bezpośrednio na inwestycji u klienta, w warunkach rutynowego dnia pracy i stanowi weryfikację umiejętności oraz świadomości dobrych praktyk u wykonawców izolacji natryskowych. Pozytywna ocena eksperta Polychem Systems owocuje przyznaniem firmie Certyfikatu Autoryzowanego Wykonawcy w zakresie izolacji natryskowych produktami typu PUREX NG.

Udział w szkoleniu jest płatny. Terminy szkoleń indywidualnych dostosowywane są elastycznie do wolnych terminów wykonawców izolacji.

Przez cały okres współpracy uczestnicy szkolenia otrzymują wsparcie techniczne specjalistów Polychem Systems.

Zalety naszych szkoleń

Niewielkie grupy uczestników
Niewielkie grupy uczestników
Elastyczne terminy
Elastyczne terminy
Wiedza teoretyczna i praktyczna
Wiedza teoretyczna i praktyczna
Całodniowy kontakt z ekspertami
Całodniowy kontakt z ekspertami
Materiały szkoleniowe
Materiały szkoleniowe
Parametry produktów potwierdzone niezależnymi testami
Rewizyta specjalisty na budowie

Galeria zdjęć

    Formularz kontaktowy

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polychem Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wołczyńskiej 43. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności

    i otrzymywania od Polychem Systems Sp. z o.o. materiałów marketingowych o usługach, produktach i promocjach.
    e-mail oraz na inne urządzenia telekomunikacyjne, które użytkuję, informacje handlowe i marketingowe dotyczące produktów własnych Polychem Systems Sp. z o.o..
    Do góry Do góry