Z przyjemnością zapraszamy do Bytomia na kolejne już szkolenie z serii Akademia Polychem i Akademia Kumibex, które będzie okazją do zdobycia wiedzy i doświadczenia, pozwalającego na rozpoczęcie własnej działalności z zakresu izolacji termicznej oraz hydroizolacji obiektów budowlanych.

Jako producent odpowiedzialny za materiały przeznaczone do natrysku, będziemy mieć przyjemność opowiedzenia o różnicach pomiędzy poszczególnymi pianami i rozwiązaniami. Poruszymy również ważny temat – kwestię BHP podczas aplikacji pian i powłok.

Kto pojawi się na wydarzeniu?

Kumibex – organizator i główny prowadzący, który będzie koordynował zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Firma jest dystrybutorem renomowanej na całym świecie marki GRACO, czyli sprzętu do natrysku pian i powłok z najwyższej półki.

OVB Polska – przedstawiciel firmy, Wojciech Halczok, zaprezentuje różne metody i możliwości finansowania inwestycji w początkowej jej fazie. Opowie też jak najlepiej zakupić urządzenie, aby jego utrzymanie było najbardziej ekonomiczne.

Gdzie i kiedy?

Szkolenie odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2023 w Seven Hotel w Bytomiu.

Ważne informacje

  • Każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu stosowny certyfikat potwierdzający udział.
  • Koszt szkolenia to 1476zł brutto (1200zł netto) i zawiera nocleg w hotelu 4* (pokoje 2os.), wyżywienie (2x obiad, śniadanie, kolacja), materiały edukacyjne, odzież ochronną podczas natrysku, przydział chemii do natrysku, i wiele więcej!
  • W celu przesłania zgłoszenia należy wypełnić formularz.
  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem +48 784 699 969 lub poprzez maila: graco@kumibex.pl.

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona! Obowiązuje kolejność zgłoszeń.