Specjalista ds. IT

Firma POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: Specjalista ds. IT

Obowiązki

  • Administracja środowiskiem Microsoft 365
  • Bieżące wsparcie użytkowników (Microsoft Windows 10/11, Office 365)
  • Przygotowywanie stanowisk komputerowych
  • Diagnozowanie i naprawa usterek sprzętu IT (komputery, monitory, drukarki)
  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych projektów informatycznych
  • Przygotowywanie i dbanie o aktualność dokumentacji technicznych

Wymagania

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft 365 od strony administracyjnej – warunek konieczny
  • Dobra znajomość systemów Microsoft Windows 10/11
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania oraz sprzętu IT
  • Znajomość budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego
  • Znajomość zagadnień związanych z budową i działaniem sieci TCP/IP, kablowych i bezprzewodowych, umożliwiająca ich konfigurację i znalezienie przyczyn awarii (DHCP,DNS,VPN)
  • Zdolność do diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem, zarówno w trybie zdalnym, jak i na miejscu
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pakiety Lux Med i Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Kursy językowe: angielski i niemiecki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@polychem-systems.com.pl z tematem „specjalista ds. IT”.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych”, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

Do góry Do góry