Polychem Systems Sp.z o.o wraz z Asteco Polska – dystrybutorem agregatów GRACO, od lat organizuje specjalistyczne szkolenia, których celem jest dostarczenie wiedzy o produktach PUREX NG, PUREX AM i PUREX HB-RN oraz przedstawienie najlepszych rozwiązań niezbędnych do przetwarzania systemów natryskowych.

Właśnie zakończyliśmy zimowy cykl szkoleń. Pierwsze szkolenie odbyło się w Rybniku, w siedzibie firmy ASTECO, drugie miało miejsce w Polychem Systems w Poznaniu.

Podczas warsztatów, prowadzonych przez Technologów i Doradców Technicznych Polychem Systems Sp. z o.o. rozwijane są umiejętności praktyczne oraz poszerzena jest wiedza teoretyczna, niezbędna do prawidłowego wykonywania izolacji. Tematy poruszane podczas szkolenia dotyczą aplikacji natrysku zewnętrznego, stosowanego do izolacji dachów płaskich i fundamentów, izolacji wewnętrznej – poddaszy oraz szerokiego zastosowania systemów polimocznikowych i hybryd polimocznikowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za uczestnictwo i doskonalenie z nami swoich umiejętności w zakresie stosowania izolacji natryskowych poliuretanowych i polimocznikowych.

Tym, którzy nie mogli spotkać się z nami już teraz zapraszamy na jesienny cykl szkoleń!